بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است

به گزارش وبلاگ مزدا 93، رییس دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه بعید است بتوانیم از 17 خرداد خوابگاه های دانشجویی را جهت اسکان دانشجویان باز کنیم، گفت: در صورت بازگشایی دانشگاه پذیرش دانشجویان بسیار محدود خواهد بود.

بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است

دکتر محمود نیلی احمد آبادی در گفت و گو با وبلاگ مزدا 93 ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی بعید است بتوانیم از 17 خرداد ماه خوابگاه ها را برای پذیرش دانشجویان باز کنیم اگر هم بنا بر بازگشایی خوابگاه ها باشد پذیرش دانشجویان را به شکل بسیار محدودی انجام خواهیم داد.

وی در ادامه با بیان اینکه شیوه آموزش در دانشگاه تهران همچنان مجازی است، توضیح داد: در حال حاضر دانشجویان دور دکتری به شکل محدودی در دانشگاه و محیط های خوابگاهی پذیرش شده اند و خوابگاه های ما امکان پذیرش همه دانشجویان در این شرایط را ندارد.

رییس دانشگاه تهران تاکید نمود: به دلیل ایجاد تراکم جمعیتی در محیط های خوابگاهی و شدت شیوع ویروس کرونا در پی این تراکم حضور، دانشجویان را از 17 خرداد در این مراکز اقامتی پذیرش نخواهیم کرد. بنابراین بحث بازگشایی خوابگاه های دانشجویی از نظر ما فعلا منتفی است.

نیلی در مورد شرایط اسکان دانشجویان در زمان امتحانات خاتمه ترم نیز گفت: امتحانات خاتمه ترم جاری برای دانشجویان به شکل حضوری برگزار خواهد شد اما در مورد اسکان آنها تصمیمی نگرفته ایم و به زودی در این خصوص راهکاری را پیدا خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی خوابگاه ها از 17 خرداد منتفی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید