تمدید طرح بیمه تکمیلی افراد تکفل رانندگان جاده ای

به گزارش وبلاگ مزدا 93، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: طرح بیمه تکمیلی برای افراد تحت تکفل رانندگان حمل بار جاده ای در این استان با فعال شدن سایت مربوطه، تا نیمه دی ماه سال جاری تمدید شد.

تمدید طرح بیمه تکمیلی افراد تکفل رانندگان جاده ای

به گزارش وبلاگ مزدا 93 به نقل از ایرنا، حسین مالکی شنبه 23 آذر گفت: به منظور رفاه حال رانندگان حوزه حمل و نقل جاده ای، طرح بیمه تکمیلی رانندگان باربری خودروهای سنگین استانچهارمحال و بختیاری از 15 آذر ماه تا 15 دی ماه تمدید شده است، که در این طرح ملی دو نفر از فرزندان دارای شرایط رانندگان مشمول اجرا می شوند و رانندگان می توانند از مزایای رایگان بیمه تکمیلی بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده ای کالا می توانند با در دست داشتن کارت هوشمند، شماره شبای حساب بانکی خود و مشخصات شناسنامه ای همسر و فرزندان شامل شناسنامه و کارت ملی، به مراکز پیش بینی شده مراجعه نمایند.

مالکی گفت: بیمه تکمیلی رانندگان که همیشه یکی از مطالبات این قشر است، با فرایند محور قرار دادن کنترل هزینه بین صاحب کالا، شرکت حمل و نقل و راننده، اجرایی خواهد شد و مقرر است بدون پرداخت هزینه در مرحله نخست، رانندگان و همسران و اعضای خانواده رانندگان تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

به گفته وی، فرزندانی زیر سن 18 سال و یا فرزندان دختر مجرد و فرزندان پسر مشغول به تحصیل بالای 18 سال، می توانند از خدمات بیمه تکمیلی طرح یاد شده استفاده نمایند.

هم اکنون 54 شرکت حمل و نقل باری فعال است که در این بخش 14 هزار و 603 راننده مشغول فعالیت هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تمدید طرح بیمه تکمیلی افراد تکفل رانندگان جاده ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید طرح بیمه تکمیلی افراد تکفل رانندگان جاده ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید