فراوری سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی

به گزارش وبلاگ مزدا 93، سری جدید برنامه تبادل نظر محور نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی در شبکه افق سیما فراوری خواهد شد.

فراوری سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ مزدا 93، نیمه پنهان ماه عنوان برنامه ای مصاحبه محور در شبکه افق سیماست که تا به امروز چند سری از آن فراوری و روانه آنتن شده است.

محور اصلی این برنامه، مصاحبه با همسران شهدا درباره سیره زندگی و اخلاق و رفتار شهدای گرانقدر دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم به ویژه در ارتباط با خانواده و همسر است، اینکه سبک زندگی هر یک از این شهدا چه الگویی برای همه مردم به همراه دارد و چگونه می توان از نکات ریز و درشت رفتاری و اخلاقی آنها، به شیوه ای درست و معقول از زندگی دست یافت.

نیمه پنهان ماه علاوه بر آشنایی مردم با اسوه های انقلاب و دفاع مقدس، الگویی از این افراد برای جوانان و خانواده های ایرانی ترسیم می نماید.

ویژگی این برنامه، مصاحبهی صمیمانه ای است که میان مجری و مهمانان شکل می گیرد تا سیره اخلاقی و خانوادگی شهدا را به تصویر می کشد.

اجرای نیمه پنهان ماه را در سری های گذشته، زینب ابوطالبی بر عهده داشته است که به دلیل اجرای این برنامه توانست عنوان مجری برتر سیما را در پنجمین جشنواره جام جم به خود اختصاص دهد.

هم اکنون برنامه ریزی برای فراوری سری جدید این مجموعه در شبکه افق شروع شده و به زودی با اجرای زینب ابوطالبی به پخش می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فراوری سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید