خبرنگاران ششمین پایگاه اورژانس جاده ای در سردشت راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ مزدا 93، مهاباد- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: ششمین پایگاه جاده ای فوریت های پزشکی در محل دهیاری روستای بیوران این شهرستان راه اندازی شد.

خبرنگاران ششمین پایگاه اورژانس جاده ای در سردشت راه اندازی شد

روژان قادری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ مزدا 93 افزود: پیرو پیگیری های اجرا شده مبنی بر ضرورت استقرار پایگاه اورژانس جاده ای در جهت بیوران در نهایت با جذب اعتبار و نیروهای مختصص این پایگاه فعالیت خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: با افتتاح این پایگاه هم اکنون شهرستان سردشت از 6 پایگاه فعال شهری، شهری جاده ای و بین جاده ای فوریت های پزشکی در چهار شهر این شهرستان در راستای خدمات رسانی به بیماران اورژانسی پیش بیمارستانی بهره مند شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: این پایگاه به جمعیت بالغ بر 14 هزار نفر مناطقه بیوران و روستاهای اطراف را تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی بیان نمود: پایگاه فوریت های پزشکی بیوران با هشت نفر پرسنل عملیاتی و یک دستگاه آمبولانس و تجهیزات مورد نیاز این پایگاه، در محل دهیاری روستای بیوران سفلی مستقر و آماده ارائه خدمات به بیماران اورژانسی به صورت 24 ساعته است.

قادری ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این پایگاه بسیاری از مسائل این شهر در حوادث جاده ای و سایر حوادث اورژانسی کاهش یابد.

شهرستان سردشت با 120 هزار نفر جمعیت از شهرهای مرزی و کم برخوردار آذربایجان غربی محسوب می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ششمین پایگاه اورژانس جاده ای در سردشت راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ششمین پایگاه اورژانس جاده ای در سردشت راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید