تور کانادا: آکواریوم ونکوور به نام یکی از بهترین ها در آمریکای شمالی انتخاب شد

به گزارش وبلاگ مزدا 93، آکواریوم ونکوور به طور رسمی به نام یکی از بهترین آکواریوم ها در آمریکای شمالی نامگذاری شده است. این فهرست رسمی که شامل 10 مکان است، ونکوور را به نام تنها آکواریوم کانادا در نظر گرفته است.

تور کانادا: آکواریوم ونکوور به نام یکی از بهترین ها در آمریکای شمالی انتخاب شد

در تاریخ 10 می 2019، آکواریوم ونکوور با افتخار گفت که به نام یکی از بهترین آکواریوم ها در آمریکای شمالی انتخاب شده است. این لیست از طریق همکاری بین ده نفر ویراستار به وجود آمد و 20 نامزد را در بر می گرفت. 10 گزینه نهایی از طریق رای گیری انتخاب شدند و به نظر می رسد ونکوور از حمایت خوبی برخوردار بوده است.

ونکوور در رتبه هشتم لیست و بالاتر از آکواریوم Tennessee و آکواریوم Pacific in Long Beach قرار گرفت. به گزارش USA Today، ونکوور به دلیل دارا بودن 50 هزار گونه حیوانی و نمایشگاهی به این موفقیت دست پیدا کرده است.

این آکواریوم بزرگ نه تنها دیدنی هایی حیرت انگیز دارد، بلکه مرکز Ocean Wise هم هست. این بدان معنی است که طیف وسیعی از دانشمندان، محققان و متخصصان حفاظت از محیط زیست در آنجا مشغول به فعالیت هستند که هدفشان تلاش برای محفاظت از اقیانوس هاست.

علاوه بر وجود انواع مختلف ماهی ها در این آکواریوم، برخی از دیگر حیوانات پشمالو مثل تنبل ها هم در اینجا نگهداری می شوند. دو تنبل به نام های Hurricane و Sally با حرکات آهسته و بامزه ای که دارند لبخند را بر لب بازدید کنندگان می نشانند.

در این آکواریوم سمورهای دریایی بامزه ای نگهداری می شوند که با وسایل و ابزارهایی که در اختیار این موجودات کنجکاو قرار می گیرد، همواره مشغول بازی هستند که تماشای آنها بسیار سرگرم کننده است.

بخش شگفت انگیز درباره این موجودات مربوط به واکنشی است که به هدایای خود نشان می دهند. در روز ولنتاین و عید پاک امسال ویدیوهایی از این موجودات دوست داشتنی در سراسر کانادا پخش شد.

دلیل دیگری که بازدید از آکواریوم ونکوور به شما حس خوبی می دهد این است که در اینجا از حیوانات آسیب دیده و رها شده مراقبت و نگهداری می شود. اخیرا یک توله فوک دریایی به این آکواریوم اضافه شده و فرصت دوباره ای برای زندگی پیدا کرده است.

در اینجا لیستی کامل از 10 آکواریوم برتر آمریکای شمالی را مشاهده می کنید:

  1. Ripleys Aquarium of the Smokies - Gatlinburg, Tenn.
  2. The Florida Aquarium - Tampa
  3. Audubon Aquarium of the Americas - New Orleans
  4. Texas State Aquarium - Corpus Christi, Texas
  5. Mystic Aquarium - Mystic, Conn.
  6. Newport Aquarium - Newport, Ky.
  7. North Carolina Aquariums - Multiple Locations
  8. Vancouver Aquarium - Vancouver
  9. Tennessee Aquarium - Chattanooga, Tenn.
  10. Aquarium of the Pacific - Long Beach, Calif.
به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "تور کانادا: آکواریوم ونکوور به نام یکی از بهترین ها در آمریکای شمالی انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کانادا: آکواریوم ونکوور به نام یکی از بهترین ها در آمریکای شمالی انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید