بازیکن سابق استقلال در جمع برترین مربیان لیگ فوتسال اندونزی

به گزارش وبلاگ مزدا 93، سایت اندونزی فوتسال زون نام بازیکن سابق استقلال را در جمع 6 مربی متحول کننده لیگ این کشور قرار داد.

بازیکن سابق استقلال در جمع برترین مربیان لیگ فوتسال اندونزی

به گزارش ، لیگ برتر فوتسال اندونزی در حال حاضر یکی از بهترین لیگ های دنیا به شمار می رود، به طوری که تیم های این کشور بار ها پیروز شدند در مسابقات جام باشگاه های آسیا و حتی جام باشگاه های دنیا عناوین بسیار خوبی را کسب نمایند. از جمله تیم های با سابقه ای که در لیگ اندونزی حضور دارد، تیم واموس است که با سرمربی ایرانی خود یعنی رضا فلاح زاده توانسته نتایج فوق العاده ای را کسب کند. فلاح زاده بازیکن سابق تیم ملی فوتسال کشورمان که سابقه بازی در تیم استقلال تهران را هم دارد در سال های 2018 و 2019 پیروز شده بود واموس را قهرمان لیگ برتر اندونزی کند. همچنین او پیروز شده به همراه این تیم 2 بار متوالی به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام باشگاه های آسیا صعود کند.

سایت اندونزیایی فوتسال زون در تازه ترین خبر خود اظهار داشت که نام رضا فلاح زاده سرمربی ایرانی تیم فوتسال واموس در جمع 6 مربی قرار گرفته که توانسته لیگ اندونزی را متحول کند.

این سایت در توصیف فلاح نوشت: رضا فلاح زاده یکی از پیروز ترین مربیان خارجی در تاریخ لیگ برتر اندونزی است. او در سال های 2018 و 2019 پیروز شده به همراه واموس قهرمانی لیگ برتر اندونزی را به دست آورد. همچنین این مربی 43 ساله توانسته به همراه این تیم در 2 مسابقه متوالی به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام باشگاه های آسیا صعود کند.

فوتسال زون نوشت: فلاح زاده بازیکن سابق استقلال وقتی برای اولین بار در سال 2017 به اندونزی آمد، به دلیل بعضی از مسائل قراردادش را برای فصل بعد تمدید نکرد و از این تیم جدا شد، اما او بار دیگر اواسط فصل 2019 راهنمایی واموس را بر عهده گرفت و پیروز شد به همراه این تیم نتایج درخشانی را کسب نموده و حتی توانست با واموس به مقام قهرمانی لیگ برتر اندونزی دست پیدا کند.

لازم به ذکر است سایت فوتسال زون درکنار نام رضا فلاح زاده، از روسلی نور، هشام بن همو، واندر تورن، ساینتگام راکپو و آلوارو مارتینز به عنوان مربیانی که پیروز شدند لیگ اندونزی را متحول نمایند، نام برده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازیکن سابق استقلال در جمع برترین مربیان لیگ فوتسال اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق استقلال در جمع برترین مربیان لیگ فوتسال اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید