تصاویر زیبایی که نشان می دهد عشق چیست

به گزارش وبلاگ مزدا 93، خبرنگاران: مسابقه عکاسی love2020 از عکاسان همه قاره ها، فرهنگ ها و مذاهب خواست تا به وسیله لنز دوربینشان نشان دهند که عشق برای آن ها چه معنایی دارد. این مسابقه سوم ژانویه شروع شد و عکاسان آماتور و حرفه ای می توانستند در این مسابقه عکاسی بین المللی شرکت نمایند تا شانس خود را برای برنده شدن جوایز هزار تا 25هزار دلاری بیازمایند. بیش از 11823 نفر در این رقابت شرکت کردند و حالا فینالیست های این مسابقه انتخاب شده اند.

تصاویر زیبایی که نشان می دهد عشق چیست

سگ ها، آلمان

دو سگ شپرد استرالیایی من با خوشحالی ژست گرفته اند تا از آن ها عکس بگیرم. آن ها بهترین دوست و همواره کنار هم هستند.

عشق خانوادگی، پاکستان

جوهره خالص عشق بین سه خواهر. خواهر بزرگتر با احساس مسئولیت و افتخار به خواهران کوچکتر آموزش می دهد.

عشق، آلمان

این صحنه انگیزه بخشی برای من بود. مادر مرتبا کودک را نزد خودش می کشید و با همه عشقش از او مراقبت می کرد. اما کودک بازیگوش بود و درست مثل ما انسان ها، سعی می کرد خودش را از دست مادرش رها کند تا به تنهایی دنیا را کشف کند. من به عشق عمیق میمون مادر به فرزندش ایمان دارم. درست همان طور که من فرزندم را دوست دارم، او هم دوست دارد. برای من هیچ احساسی بالاتر و زیباتر و ناب تر از عشق والدین به فرزندان وجود ندارد.

عشق پرنده، هند

در فصل طوفان های تابستانی در روستای بنگال، معمولا لانه طوطی ها ویران می گردد. این کودک روستایی، جوجه طوطی را نجات داده و با همه عشق و مهربانی اش از او مراقبت می نماید.

عشق برادرها، بنگلادش

یولوس، اندونزی

من از منطقه ای دیدن کردم که به خاطر پارچه های دستبافش که یولوس نام دارد مشهور است. نوه این زن هنرمند از پشت او را در آغوش گرفته و او با لبخند از نوه اش استقبال می نماید. به نظر من این عشق واقعی است.

لبخند معصومانه، میانمار

در حال بازدید از یک مدرسه ابتدایی، این دو دختر دبستانی را دیدم که می خندند و رابطه محبت آمیز شیرینی دارند. احساس عشق از طرف یک دوست در این سن اهمیت زیادی دارد.

با تمام وجود، هند

وقتی داشتم به خانه می رفتم باران گرفت، در آن لحظه یک مادر و فرزند را دیدم که سعی می کردند زیر یک تکه پلاستیک خشک بمانند. آن ها دل مرا گرم کردند.

بانوی عاشق گربه، میانمار

در حال بازدید از یک صومعه بودیم که با بچه گربه بامزه ای روبرو شدیم. دوست عاشق گربه من نتوانست مقاومت کند و آن را با خود به خانه آورد.

عروسی، اندونزی

من خوش شانس بودم که توانستم در عروسی پسرعمویم عکس بگیرم. نگاه آن ها به یکدیگر بسیار زیبا بود. من خوشحالم که این لحظه را ثبت کردم.

عشق پدرانه، اسپانیا

خانواده، انگلستان

عشق ورزیدن، ترکیه

وقتی کسی را دوست دارید، از همه آشفتگی هایی که شما را احاطه نموده رها می شوید و فقط روی آن احساس خاص تمرکز می کنید. زمان متوقف می گردد و همه چیز اهمیت خودش را از دست می دهد.

پیوند قوی، پاکستان

این فرشته کوچولو بعد از چند ماه خاله خود را می دید. من از ماشینم بیرون آمدم و دیدم که فریاد می زند و با خوشحالی به سمت او می دود. این لحظه جادویی عشق خالص بود. خاله ها صندلی ویژه ای در قلب بچه ها دارند.

بوسه پرنده ها، اندونزی

عشق ما را احاطه نموده است.

شکوه عشق، اندونزی

عشق مادرانه، لتونی

عشق مادر قوی ترین ارتباطی است که انسان ها با هم دارند.

عشق خانواده، فرانسه

لحظه شگفت انگیزی که هرگز قدیمی نمی گردد، استرالیا

عشق موزی، اندونزی

این مادر در بازارچه محلی موز می فروشد تا فرزندانش را تامین کند. مراقبت از بچه ها همزمان با کار کردن، سخت است، اما او این کار را با عشق و صبر تمام انجام می دهد.

عشق فُک ها، نامیبیا

دو فک قهوه ای یکدیگر را می بوسند. صد ها هزار فک در این منطقه زندگی می نمایند که بو و سروصدای خاصی فراوری می نمایند.

عشق تنها چیزی است که احتیاج دارید، پرتغال

اگر عکس ها صدا داشتند، فریاد زیبای مرغ های دریایی به زیبایی در اقیانوس و صدای برخورد امواج به ساحل را می شنیدید.

فقط تو و صدای امواج، فرانسه

داستان عاشقانه، ویتنام

منبع: boredpanda

منبع: برترین ها

به "تصاویر زیبایی که نشان می دهد عشق چیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر زیبایی که نشان می دهد عشق چیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید