لیگ برتر فوتبال، استقلال پیروز نیمه اول ملاقات با شاهین

به گزارش وبلاگ مزدا 93، تیم فوتبال استقلال در نیمه نخست ملاقات مقابل شاهین شهرداری بوشهر از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر، به پیروزی دست یافت.

لیگ برتر فوتبال، استقلال پیروز نیمه اول ملاقات با شاهین

به گزارش وبلاگ مزدا 93، ملاقات دو تیم استقلال و شاهین شهرداری از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 امروز (شنبه) در استادیوم آزادی شروع شد که نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان پایان یافت. آرش رضاوند در دقیقه 29 برای استقلال گلزنی کرد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، مهدی قائدی و شیـخ دیاباته.

ترکیب شاهین شهرداری: ماکسیما کویلیتایا، مرتضی غلامعلی تبار، لوکا گادرانی، بهروز نوری فرد، سلمان بحرانی، بهمن سالاری، ابوذر صفرزاده، حسین مالکی، دانیال مومنی، حسن نجفی و محمد صادق بارانی.

داور: علی بای

دقیقه 5: شیخ دیاباته در محوطه جریمه شاهین شهرداری اقدام به توپ ربایی از مقابل دروازه بان کرد و در ادامه قصد باز کردن دروازه را داشت که توپ او پس از برخورد به مدافعان منحرف شد و در چارچوب نبود.

دقیقه 8: علی کریمی قصد داشت با ضربه ای فنی دروازه شاهین را باز کند که توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22: ارسال روی دروازه شاهین، ضربه سر عارف غلامی را به دنبال داشت که کویلیتایا توپ را از زیر طاق دروازه راهی کرنر کرد.

دقیقه 29: پرتاب اوت سریع استقلالی ها از سمت راست و ارسال روی دروازه شاهین از سوی ریگی، ضربه رضاوند را به دنبال داشت که توپ اول توسط کویلیتایا دفع شد و پس از برخورد به تیر دروازه بار دیگر توسط رضاوند نواخته شد تا وارد دروازه شاهین گردد.

دقیقه 30: شاهینی ها حمله ای سریع را روی دروازه استقلال ترتیب دادند که ارسال کوتاه به محوطه جریمه و ضربه سر مهاجم ابوذر صفرزاده موقعیتی خطرناک را روی دروازه این تیم رقم زد، اما در نهایت توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 35: صفرزاده از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. در ادامه مهرداد کریمیان، مربی تیم شاهین هم اعتراض کرد که او هم با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 40: وریا غفوری در یک حمله سریع و یک و دو از سمت راست، در محوطه جریمه شاهین صاحب موقعیت شد و ضربه اش را روانه دروازه کرد که کویلیتایا توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 43: علی کریمی در محوطه جریمه موقعیت مناسبی برای باز کردن دروازه شاهین داشت که ضربه چکشی او راهی اوت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، استقلال پیروز نیمه اول ملاقات با شاهین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، استقلال پیروز نیمه اول ملاقات با شاهین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید