نیروگاه اتمی بوشهر با حداکثر توان مشغول به فعالیت است

به گزارش وبلاگ مزدا 93، نیروگاه اتمی بوشهر در سال 1398 نزدیک به هفت میلیارد کیلووات ساعت برق هسته ای تولید کرده و در ایام نوروز 1399 نیز با حداکثر توان در حال فعالیت است.

نیروگاه اتمی بوشهر با حداکثر توان مشغول به فعالیت است

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ مزدا 93، به همت متخصصان و کارکنان نیروگاه اتمی بوشهر، این واحد صنعتی، در ایام نوروز 1399 نیز با حداکثر توان در حال فعالیت بوده و با تحویل برق تولیدی به شبکه سراسری، نقشی مهم در پایداری شبکه و تامین انرژی مورد نیاز کشور ایفا می کند.

در اطلاعیه ای که سازمان انرژی اتمی در این خصوص منتشر کرد آمده است: به فضل پروردگار و با تلاش دولت و تمامی آحاد ملت بالاخص ایثارگران و متخصصان کادر درمانی کشور که خالصانه در حفظ سلامتی جامعه فداکاری می کنند ویروس کرونا را شکست خواهیم داد.

گفتنی است این نیروگاه در سال 1398 نزدیک به هفت میلیارد کیلووات ساعت برق هسته ای تولید و از آغاز راه اندازی تا به امروز اقدام به تولید 43 میلیارد کیلووات ساعت برق هسته ای کرده است.

به گزارش فارس، سازمان انرژی اتمی ایران روز شنبه دوم فروردین ماه سالجاری در اطلاعیه ای بیان نمود: بخش های فنی، تخصصی و خدمات رسان صنعت هسته ای نظیر مجتمع پژوهشی ایران مرکزی یزد، نیروگاه اتمی بوشهر، مرکز تابش گاما، مجتمع تولید آب سنگین خنداب، تولید سانتریفیوژهای جدید و تحقیق و توسعه در سایت شهید احمدی روشن (نطنز) و... در ایام تعطیلات نوروز 1399 با اهتمام و جدیت بیشتری مشغول فعالیت و خدمت رسانی مستمر به هم میهنان است و این امر مهم بنا بر اهداف و رسالت اجتماعی سازمان انرژی اتمی، با حداکثر امکانات و تجهیزات ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

به "نیروگاه اتمی بوشهر با حداکثر توان مشغول به فعالیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروگاه اتمی بوشهر با حداکثر توان مشغول به فعالیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید