هری کین آقای گل و پاس گل لیگ برتر شد

به گزارش وبلاگ مزدا 93، هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام با 23 گل و 14 پاس، آقای گل و آقای پاس گل این فصل لیگ برتر انگلیس شد.

هری کین آقای گل و پاس گل لیگ برتر شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مزدا 93، اخبار حاکی از تصمیم هری کین به جدایی از تاتنهام بعد از سالها درخشش در ترکیب این تیم است، اما او در آخرین هفته لیگ برتر نیز برابر لسترسیتی فوق العاده ظاهر شده و یک بار برای تیمش پیروز به گلزنی شد تا بالاتر از محمد صلاح، جایزه آقای گل و البته پاس گل این فصل لیگ برتر را نیز از آن خود بکند. پیش از او فقط اندی کول پیروز به انجام چنین کاری شده بود.

هری کین برای سومین فصل بعد از فصول 2016-15 و 2016-17 برنده کفش طلای لیگ برتر شد. حالا این ستاره 27 ساله پس از تیری هانری با چهار عنوان و در کنار آلن شیرر با سه جایزه، سومین بازیکن تاریخ لیگ برتر لقب گرفت که سه بار پیروز به کسب این جایزه شده است. با توجه به تمایل هری کین به ادامه حضور در لیگ برتر علیرغم جدایی از تاتنهام، ممکن است این ستاره گلزن در فصول آینده این افتخار عظیم را به تنهایی از آن خود بکند.

همچنین هری کین با زدن 23 گل و ارسال 14 پاس گل ، بهترین فصل خود در لیگ برتر با اثرگذاری در 37 گل را به ثبت رسانده است. پیش از این او در فصل 17-2016 روی 36 گل تاثیرگذار ظاهر شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هری کین آقای گل و پاس گل لیگ برتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هری کین آقای گل و پاس گل لیگ برتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید