السنر: از بازیکنان آمیا خواستم مثل مایکل جردن تمرین کنند

به گزارش وبلاگ مزدا 93، سرمربی اسلوونیایی یاران سامان قدوس مطالبی درباره تمرین های شاگردانش در دوران قرنطینه ناشی از همه گیری ویروس کرونا گفت.

السنر: از بازیکنان آمیا خواستم مثل مایکل جردن تمرین کنند

به گزارش وبلاگ مزدا 93 و به نقل از So foot فرانسه، لوکا السنر، سرمربی تیم آمیا درباره شرایط این روزهایش گفت: البته که من هم دلتنگ فوتبال هستم. ما هم مثل دیگران هستیم. هر کسی که به کارش علاقه مند است کمبود چیزی را احساس می کند.

وی درباره تمرین های بازیکنان تیم آمیا در دوران قرنطینه گفت: بازیکنان هر روز تمرین کنند، زیرا به آن در چنین شرایطی نیاز دارند. پس از آن موقعیت فردی بازیکنان را باید مورد ارزیابی قرار دهیم. برخی از آنها دارای باغ و تجهیزات تمرینی در خانه هستند و عده ای همه چیز را در باشگاه جمع کرده اند. تمرین های دوران قرنطینه کمی متقاوت است، اما هیجان تیمی و فعالیت بازیکنان حفظ شده است.

سرمربی آمیا در واکنش به این پرسش که آیا فیلمی را برای تمرین های دوران قرنطینه به بازیکنانش پیشنهاد کرده است، گفت: فیلم مستندی درباره مایکل جردن در فصل 1997 را به بازیکنان پیشنهاد دادم، زیرا این بسکتبالیست پیشین آمریکا الگوی نسل من است. البته فیلم های جالب توجه دیگری هم هستند که می توانند مورد استفاده بازیکنان قرار بگیرند.

لوکا السنر درباره شرایط مبهم لیگ دسته اول فرانسه پس از تعویق به خاطر شیوع ویروس کرونا گفت: ما با آن زندگی می کنیم و مثل هر کس دیگری درباره حرفه خودمان پرسش هایی داریم. عدم اطمینان در تمام سطوح جامعه وجود دارد و زندگی بر اساس شرایط روز است. زندگی امروز در شریطی است که هیچ کس قادر به کنترل آن نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "السنر: از بازیکنان آمیا خواستم مثل مایکل جردن تمرین کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السنر: از بازیکنان آمیا خواستم مثل مایکل جردن تمرین کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید