ماسچرانو: مسی متعلق به سیاره ای دیگر است

به گزارش وبلاگ مزدا 93، مدافع-هافبک پیشین بارسلونا از برنده 6 توپ طلا تمجید ویژه ای کرد.

ماسچرانو: مسی متعلق به سیاره ای دیگر است

به گزارش وبلاگ مزدا 93، خاویر ماسچرانو که بین سال های 2010 تا 2018 در کنار لیونل مسی در بارسلونا بازی کرد و با این فوق ستاره آرژانتینی و کاتالان ها به عناوین مختلفی از جمله پنج قهرمانی در لالیگا، پنج قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت، به شبکه تلویزیونی سی یلو اسپورتس آرژانتین گفت: هر وقت می خواهم درباره مسی صحبت کنم، همیشه یک چیز را می گویم. در فوتبال تصمیم گیری و اجرا وجود دارد. بیشتر بازیکنان تصمیمات خوبی می گیرند، اما آنها را نمی توانند به بهترین روش یا روش های دیگر به اجرا بگذارند، ولی مسی به صورت عادی هر دو مورد را انجام می دهد. سرعتی که او بازی می کند با بقیه فرق می کند.

وی اضافه کرد: در کنار اینها لئو می داند که چطور توپ را کنترل کند و همین به او این اجازه را می دهد تا در جریان بازی، 7، 8 و یا 10 موقعیت صد درصد گل نصیبش شود. این توانایی او سبب می شود تا بر بازی تسلط پیدا کند. در حالت عادی این بازی است که بر ما تسلط دارد و باعث می شود کارهای متفاوتی کنیم چون حریف یا بازی شما را به این سمت می کشاند. درباره مسی اما موضوع فرق می کند، اوست که تصمیم می گیرد با بازی چه کار کند یا چه نکند، به همین خاطر لیونل متعلق به سیاره ای دیگر است.

این هافبک 35 ساله که حالا در تیم استودیانتس آرژانتین بازی می کند، همچنین درباره ازسرگیری مسابقات که در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید 19) به حالت تعلیق درآمده، گفت: نمی دانم پس از سه یا چهار ماه بازی نکردن، وقتی به زمین مسابقه بازگردیم، کارمان آسان خواهد بود یا سخت، اما چنین ذهنیتی دارم که می خواهم بازی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماسچرانو: مسی متعلق به سیاره ای دیگر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسچرانو: مسی متعلق به سیاره ای دیگر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید