نعمتی: اینکه باید ذوب آهن را ببریم به تیم استرس داده بود، رتبه دهم جدول برای ما راضی کننده نیست

به گزارش وبلاگ مزدا 93، مدافع تیم فوتبال پدیده به این نکته اذعان کرد که صندلی فعلی تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر برای شاگردان سیدمهدی رحمتی راضی کننده نیست.

نعمتی: اینکه باید ذوب آهن را ببریم به تیم استرس داده بود، رتبه دهم جدول برای ما راضی کننده نیست

علی نعمتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مزدا 93، درباره تساوی خانگی تیمش برابر ذوب آهن گفت: ما در مجموع موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم و ذوب آهن بیشتر دنبال این بود که از ضربات ایستگاهی استفاده کند. ما یک هفته هم روی این موضوع تمرکز نموده بودیم که به تیم حریف ضربه ایستگاهی ندهیم، ولی متأسفانه در آغاز بازی چند کاشته به ذوب آهن دادیم که یکی از آنها تبدیل به گل شد. واقعاً گل مفتی در نیمه اول خوردیم، هر چند که در این نیمه نمایش چندان خوبی هم نداشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با اینکه ذوب آهن فوتبال بسته ای را به نمایش می گذاشت، اما تیم ما شرایط خوبی پیدا کرد و به گل تساوی هم رسیدیم. البته در این نیمه چند موقعیت را هم از دست دادیم و در مجموع مستحق برد بودیم. ما قبل از بازی به چیزی جز دریافت سه امتیاز فکر نمی کردیم و این بحث که حتماً باید بازی را ببریم کمی به تیم استرس داده بود، اگر این بازی را می بردیم شرایط ما در جدول تغییر می کرد، ولی حیف که این اتفاق رخ نداد.

مدافع تیم فوتبال پدیده در خصوص قرار دریافت این تیم در رده دهم جدول نیز توضیح داد: ما در چند سال گذشته جزو مدعیان بودیم و طبیعتاً رتبه دهمی نمی تواند برای هیچکدام از ما راضی کننده باشد. همه بازیکنان و کادر فنی هم زحمت می کشند تا این شرایط را تغییر دهیم و امیدوارم در بازی های آینده نتایج بهتری بگیریم. الان که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در حال برگزاری است، من هم دوست داشتم که در این رقابت ها شرکت می کردیم و غیبت پدیده در لیگ قهرمانان واقعاً برای من آزاردهنده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نعمتی: اینکه باید ذوب آهن را ببریم به تیم استرس داده بود، رتبه دهم جدول برای ما راضی کننده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: اینکه باید ذوب آهن را ببریم به تیم استرس داده بود، رتبه دهم جدول برای ما راضی کننده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید